top of page
Image by Meghan Holmes

PROJECT12 HĽADÁ
AMBASÁDOROV

ABSOLVUJ PROJECT 12 ÚPLNE ZADARMO

Hľadáme 4 ambasádorov pre najbližší Project 12, ktorý začína 15.4.2024. Kedže vidíme, že Project 12 naozaj funguje a ľudia, ktorí sa doňho prihlásili majú brutálne výsledky, chceme ho dostať medzi čo najväčšie množstvo ľudí. 

Myslíme si, že najlepšie bude zdokumentovať priebeh Projectu s reálnymi ľudmi, ktorí ho zažijú a preto sme sa rozhodli, že 4 ľudom dáme project v hodnote 1899 EUR + výživový plán na mieru v hodnote 290 EUR úplne zadarmo. 

ČO JE PROJECT 12? 

V skratke ide o unikátny tréningový program, ktorý trvá 12 týždňov počas ktorého trénuješ 5x týždenne v jednom z našich fitiek v Bratislave. Cieľom Project 12 je ľuďom reštartovať život, pomôcť vymotať sa zo stereotypu a začať aktívne a naplno žiť. Ľudia, ktorí prešli Project12 schudli veľké množstvo kíl, ale nabrali aj veľa svalov. 

Všetko o Project 12, vrátane referencií si pozri tu. 

KOHO HĽADÁME A AKO SA PRIHLÁSIŤ?

Hľadáme ľudí, ktorí vedia tvoriť pekný content na sociálne siete a majú vybudovanú aspoň malú komunitku. Nemusíš byť influencer so 100k followermi, ale mal/a by si mať aspoň pár tisíc followerov, nech je vidieť, že o tvoj obsah je reálny záujem. Proste vieš, že robíš pekný obsah a ľudia to lajkujú a followujú.

Nehľadáme profesionálnych športovcov, ani ľudí, ktorí sú v top forme. O to sa postaráme spoločne. 

Prihlásiť sa vieš cez formulár nižšie. Stačí keď nám napíšeš kontaktné údaje na teba + tvoje socials a krátku správu prečo si myslíš, že si vhodný match. Nič z toho nebudeme verejne zdieľať len chceme vedieť čo ťa na Projecte 12 zaujalo aby sme si vybrali najvhodnejších ambasádorov. 

Aké sú naše podmienky na spoluprácu?

  • Doležité je, že musíš byť odhodlaný/á cvičiť 5x týždenne počas 12 týždňov od 15.4. do 5.7.2024 a musíš reálne chcieť upraviť svoj životný štýl

  • Na začiatku a na konci ťa nafotíme a fotky použijeme ako referencie na webe

  • Počas celého Project12 budeš tvoriť content tak ako je tebe prirodzené a aby ľudia videli reálne ako Project12 prebieha, my tento content budeme prepoužívať na náš IG ako ďalšie promo Projectu

  • Pravidelná účasť na tréningoch o 12:00, 13:00 alebo 18:00, 5x týždenne Po - Pia

ZAPOJ SA DO PROJECTU 12. ZAČÍNAME 15.4.2024

Tvoj content budeme primárne zdielať na náš Instagram:

  • Instagram
4a.jpg
4b.jpg
Group 2.png

PATRIK

"Pre mňa to nebola len zmena v tom ako vyzerám, ale aj v myslení. Dalo mi to presne to čo som hľadal."
bottom of page